Pubblicato il Lascia un commento

Autodesk Fusion 360 Kursy i Szkolenia z Modelowania, Projektowania 3D

👉 Kursu opartego na praktycznych projektach, omawianych przez specjalistę posiadającego swój własny warsztat i maszyny. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, to kurs Fusion 360 CAM Podstawy jest dla Ciebie. Szkolenia Fusion 360 CAM możemy zorganizować także w innym mieście niż znajduje się nasze Centrum Szkoleniowe. W Nysie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie.

Informacje o Kursie

Napisz czego potrzebujesz a my stworzymy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Zobacz listę poniżej i wybierz interesujący Cię rodzaj kursu Fusion 360 lub zajrzyj do terminarza, aby wybrać pasujący Ci termin szkolenia. Tak, po ukończeniu oglądania filmów oraz wykonaniu testów można uzyskać imienny certyfikat uczestnictwa, markowany naszym logo oraz podpisem instruktora. Dokument wystawiany tylko dla uczestników, którzy ukończyli kurs. W certyfikacie znajdziesz m.in informację o zakresie kursu, datę ukończenia, oraz swoje Imię i Nazwisko. Właściciel studia projektowego, autoryzowany certyfikowany instruktor firmy Autodesk; certyfikowany specjalista w dziedzinie CAD/CAM/CAE, designer oraz projektant CAD, z kilkuletnim stażem.

Fusion 360 – podstawy druku 3D

Uczestnicy naszych szkoleń w późniejszej pracy projektowej potrafią efektywniej wykorzystać możliwości programu, co zwiększa ich komfort pracy i możliwości produkcyjne. Jakość naszych szkoleń najpełniej odzwierciedlają przeprowadzone przez nas wdrożenia. Jeżeli chcesz poznać program  Fusion 360 od podstaw zapoznaj się z naszym certyfikowanym szkoleniem przechodząc pod ten link.

Nauczę Cię wykorzystywać potencjał Fusion 360 i podnieść swoje umiejętności

Fusion 360 to profesjonalne oprogramowanie do modelowania 3D stworzone przez firmę Autodesk. Jest to narzędzie, które zawiera wiele funkcji, umożliwiające projektowanie 3D i przygotowywanie programów obróbkowych na obrabiarki CNC. Fusion 360 jest kompleksowym narzędziem, które może być używane przez zarówno początkujących, jak i doświadczonych Mów przeciw seksizmu w łańcuchu bloków: kobiety mogą dokonać kryptowaluta Twoje miejsce użytkowników. Dzięki swojej wszechstronności, Fusion 360 zyskuje coraz większą popularność wśród profesjonalistów z branży projektowej i inżynieryjnej. Tak, do każdego zamówienia mamy obowiązek wystawić fakturę VAT (23%) lub paragon. Rodzaj dokumentu zależy od danych, które podasz w formularzu podczas składania zamówienia.

Dzień 1 (8.00 – 16. – Modelowanie CAD 3D

Program poprzez jedno środowisko pracy integruje w sobie rozbudowane moduły do kompleksowej pracy nad produktem. Oficjalny certyfikat Autodesk o międzynarodowej renomie wystawiany przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe – Autodesk Training Center. Dokument posiada taką samą wartość jak przy szkoleniach stacjonarnych.

W trakcie szkolenia kursanci poznają zagadnienia związane z szybkim i sprawnym modelowaniem 360 w programie FUSION. Kurs Autodesk Fusion 360 pozwala na poznanie środowiska programu oraz zasad modelowania 3D, renderingu, symulacji oraz animacji projektów. Oba kursy są mogą być prowadzone stacjonarnie w naszej Sali szkoleniowej we Wrocławiu, w siedzibie u klienta lub w formie online poprzez aplikację TeamViewer. Pozwala to na stopniowe zapoznawanie z narzędziami modułu CAM programu Fusion w trakcie naszego kursu Fusion 360 oraz dopasowanie zakresu do wiedzy, oczekiwań i możliwości przemieszczania się uczestników. Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę w programie Autodesk Fusion 360, które chcą się nauczyć modelowania 3D. Kurs Autodesk Fusion 360 ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnej pracy w programie.

Importuj i edytuj projekty, korzystając z translatorów danych CAD obsługujących ponad 50 typów plików przy użyciu zintegrowanych programów CAD/CAM. Autodesk Fusion to platforma oprogramowania do modelowania 3D, CAD, CAM, CAE i PCB w chmurze umożliwiająca projektowanie i wytwarzanie produktów. Za pomocą zakładki aby zorganizować swoje dokum Kurs Fusion 360 omawia wszystkie najważniejsze środowiska pracy potrzebne do obsługi drukarki 3D. Szkolenie składa się z 6 lekcji, które trwają łącznie ok. 50 minut i przygotuje Cię do procesu wytwarzania za pomocą druku 3D. Opanowanie podstaw nie wymaga wcale dużo czasu i zaangażowania.

W sieci znajdziesz wiele darmowych tutoriali, jednak brakuje w nich ciągłości lub są niekompletne. W moich kursach poznasz najkrótszą drogę do celu w skoncentrowanej formie. Kurs jest kursem online, będzie zawierał kilkadziesiąt lekcji wideo oraz testy i ćwiczenia.

Uruchom wersję testową oprogramowania i kliknij Subskrybuj teraz lub kup oprogramowanie Autodesk Fusion 360 tutaj. Podczas zakupu subskrypcji należy wprowadzić adres e-mail i hasło używane do logowania się do wersji testowej. Dowiedz się więcej na temat przejścia z wersji testowej na płatną subskrypcję.

👉 Nasz kompletny, 5 godzinny kurs, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces programowania frezarek CNC w Fusion 360. Jeśli posiadasz (lub zamierzasz posiadać) frezarkę CNC, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że maszyna to jedno a poprawne zaprogramowanie obróbki to drugie. Kurs został oparty na istniejącym projekcie fotela ergonomicznego, rozpoczynając szkolenie od analizy karty katalogowej pobranej ze strony producenta. Mam nadzieję, że ten praktyczny przykład sprawi Ci dużą satysfakcję w trakcie nauki, przy okazji prezentując jego zaawansowane funkcje. Zapis na szkolenie daje Ci możliwość kontaktu ze mną poprzez Forum i Grupę kursu. W przypadku pojawiających się pytań po prostu napisz mi wiadomość.

Kurs omawia wszystkie najważniejsze środowiska modelarskie (parametryczne, organiczne, powierzchniowe, bezpośrednie). Pokażę m.in jak znacznie przyśpieszyć proces modelowania korzystając z gotowych bibliotek elementów znormalizowanych (w moim kursie będzie to McMaster Car Component). Popracujemy też w środowisku blaszanym (Sheet Metal) oraz dowiesz się jak tworzyć zaawansowane wiązania mechaniczne (joints). Ukończyć kurs w ciągu 90 dni od momentu rozpoczęciaZaliczyć ćwiczenia i testy przypisane do kursu. Testy można poprawiać dowolną ilość razy, więc uzyskanie certyfikatu zależy jedynie od Twojej determinacji. Domyślnie certyfikat wydawany jest w języku angielskim, choć możesz też wybrać dowolnie inny język.

Wykorzystaj wszystkie zalety w pełni funkcjonalnego odwzorowywania schematów, projektowania elektroniki i projektowania elementów mechanicznych CAD w programie Autodesk Fusion. 👉 Ćwiczenia i testy oraz wszystkie pliki, na których pracujemy w kursie. 👉 Jak dodać narzędzia, wybrać postprocesor oraz na co zwracać uwagę podczas wprowadzania parametrów obróbki.

  1. Opanowanie podstaw nie wymaga wcale dużo czasu i zaangażowania.
  2. Jeszcze nigdy tworzenie symulacji obróbki i generowanie kodów NC do sterowania maszyn numerycznych nie było tak proste i intuicyjne.
  3. Program poprzez jedno środowisko pracy integruje w sobie rozbudowane moduły do kompleksowej pracy nad produktem.
  4. W przypadku pojawiających się pytań po prostu napisz mi wiadomość.

Przede wszystkim, pozwalają na tworzenie dowolnych obiektów geometrycznych z wykorzystaniem zaawansowanych komend edycyjnych oraz narzędzia do obróbki i podglądu grafiki. Z pewnością opanowanie  programu ułatwia pracę każdego inżyniera i technologa. Program FUSION pozwala  na przeniesienie stworzonych projektów do wirtualnej rzeczywistości, Zapasy ropa naftowa spadają na napięcia w Hongkongu gdzie możemy nimi dowolnie manipulować. Po opłaceniu zamówienia otrzymujesz nielimitowany dostęp do zakupionych materiałów. Dodatkowo po ukończeniu całego szkolenia otrzymasz imienny certyfikat poświadczający Twój udział w szkoleniu. Na LinkedIn lub innych portalach społecznościowych, jak również dołączyć do swojego CV.

Rozbudowany moduł CAM programu sprawia że jest on powszechnie stosowany do wspomagania procesów obróbkowych. Ilość dostępnych operacji oferowanych przez program umożliwia wytyczanie rozmaitych ścieżek narzędzi, a My nauczymy Cię jego obsługi. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, to kurs Fusion 360 CAM Zaawansowany jest dla Ciebie.

Projektowanie w 3D staje się standardem i niesie w sobie wiele zalet. Fusion 360 dynamicznie wkracza na rynek projektowy, stając się powoli poważną alternatywą dla programów takich jak Inventor, również firmy Autodesk. Fusion 360 to świetny wybór dla projektów inżynieryjnych, projektowania części i do tzw.

Autodesk Fusion umożliwia szybkie analizowanie wielu iteracji za pomocą łatwego w obsłudze oprogramowania CAD. Zmniejsz wpływ zmian projektowych i inżynieryjnych dzięki scentralizowanej współpracy i symulacjom. 👉 Dodatkowa lekcja z przygotowaniem obróbki od zera w Fusion 360 CAM.

Szkolenie Fusion 360 przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą nauczyć się modelowania 3D w parametrycznym systemie CAD. W ramach szkolenia Modelowanie 3D w Fusion 360, kursant otrzymuje dostęp do interaktywnych testów sprawdzających wiedzę. Ćwiczenia zawierają – oprócz testów – zadania do samodzielnego wykonania na podstawie dołączonych plików oraz obrazów. 👉 Nasz ok. 4 godzinny kurs, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces programowania frezarek 3-osiowych (i nie tylko – sprawdź bonusy poniżej) w Fusion 360.

Kurs jest dedykowany osobom, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu projektowania CAD w Fusion 360. Jeżeli stawiasz pierwsze kroki w programie, zachęcam Cię do zapoznania się ze szkoleniem od podstaw. Szkolenie online prowadzi autoryzowany instruktor firmy Autodesk, certyfikowany specjalista w dziedzinie CAD/CAM/CAE, designer oraz projektant mebli z wieloletnim doświadczeniem. Autor kursu został wyróżniony jako najlepszy instruktor programu Fusion 360 w 2018 roku, według rankingów Autodesk. NASZYM CELEM jest nauczenie uczestników możliwie najefektywniejszego wykorzystywania oprogramowania oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się nim.

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *